Jak przekonać mózg do wytrwałego działania i zbudować automatycznie działające nawyki.

Odkryj 3 największe błędy przez które nie potrafimy wytrwać w postanowieniach.

Poznaj system oparty na psychologii nawyku oraz psychologii motywacji i determinacji dzięki, któremu:

WAŻNE


Jeśli chcesz skutecznie realizować to, co sobie postanawiasz to potrzebujesz:


1. Uniezależnić się od potrzeby "bycia zmotywowanym"

2.
Generować Determinację, czyli umiejętność działania niezależnie od tego, czy Ci się chce, czy nie.

3. Budować nawyki, czyli uczyć mózg automatycznego działania, wtedy kiedy chcesz i potrzebujesz.


Dlatego stworzyłem ten materiał, to nie jest e-book, a raczej KURSO - BOOK, czyli super-konkretny, gotowy zestaw ćwiczeń do natychmiastowego wdrożenia. Absolutny fundament dla powyższych 3 umiejętności.

How to Manage Your Energy

Co konkretnie znajdziesz w kurso-booku.

Krótkie podsumowanie - co otrzymujesz:

Dodatkowo:

MOJE EFEKTY WDROŻENIA TEGO SYSTEMU

1. Schudłem ponad 50 kg.

Ważyłem ponad 122 kg. Zrzuciłem łącznie ponad 50. I trochę się zapędziłem, bo zacząłem dla odmiany wyglądać jak wieszak. 🙂 Potem musiałem – tym razem mądrze – nadrobić kilka kilogramów.

2. Zacząłem lepiej się odżywiać.

Małymi kroczkami zrewolucjonizowałem swoją dietę, która wcześniej bazowała na fast – fooodach, słodyczach i wszelkich niezdrowych / tuczących rzeczach.

3. Zacząłem regularnie trenować.

Nieregularne zrywy motywacyjne zmieniłem w systematyczne ćwiczenie. Od ponad 4 lat prawie nigdy nie odpuszczam treningów. Nie dzieje się tak dlatego, że mam jakąś magicznie ponadprzeciętną samodyscyplinę, albo upór.

To dlatego, że mój mózg ma automatycznego pilota, czyli solidnie ugruntowany nawyk trenowania, który odpalam za każdym razem, gdy wychodzę ćwiczyć.

4. Najważniejsze! Stworzyłem system, który stosuje za każdym razem, gdy chce zrealizować dowolne postanowienie.

Odkryłem, że każdy może nauczyć swój mózg determinacji i wytrwałości w realizowaniu postanowień. Trzeba tylko użyć do tego odpowiednich mechanizmów.

PRZED

oraz PO

Dlaczego taka niska cena?

Już wyjaśniam! Wolisz wydać tyle?

Czy tyle

27 zł

?

Jak widzisz fotki są z sali szkoleniowej. Szkoliłem nie tylko grupowo, ale także indywidualnie. Za takie prywatne konsultacje biorę 300 zł za każdą sesję, ok 2h mojej pracy.

Często trzeba więcej niż jedną sesję, by pomóc Klientowi rozwiązać problem lub osiągnąć cel. Dlatego przemnóż tę kwotę co najmniej x 4. Wychodzi 1200 zł.

Postanowiłem, że zbiorę najważniejsze rzeczy dotyczące tematu budowania żelaznej determinacji, uporządkuje reguły, z których sam korzystam i udostępnię to w formie prostego i przystępnego dokumentu stanowiącego program szkoleniowy.

Bądźmy szczerzy.

Są osoby, które chcą mojego czasu na wyłączność i zgodzą się tylko na indywidualną pracę. Jednak nie każdy tego potrzebuje. Nie każdego też stać na wydatek rzędu 300 zł.

Chce dotrzeć do jak największej ilości osób i pomóc im zbudować prawdziwą wytrwałość w realizacji postanowień. Dlatego udostępniam swoją wiedzę w tak przystępnej cenie. Brzmi fair? 🙂

Co, jeśli mi się nie spodoba? Czy mam gwarancje?

TAK! Otrzymujesz, aż 30 dniową gwarancje.

Zrozum. Nie chcemy niezadowolonych Klientów.

Materiały są przygotowane tak, by dawały Ci 10 x więcej wartości niż oczekujesz.

Jeśli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla ciebie odpowiedni, zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Wystarczy, że napiszesz na adres: paradowski.norbert@gmail.com.

Brzmi fair? 🙂

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to pomyśl o tym w ten sposób...

Ten program w formie e-booka kosztuje mniej niż 40zł. Serio, pewnie masz podobnie jak ja i tysiące razy wydałeś (więcej niż) 40zł na głupoty, rzeczy, które kompletnie nie były potrzebne, a już na pewno nie były inwestycją.

Jedna  pizza potrafi więcej kosztować, a na drugi dzień nawet o niej nie pamiętasz! 37 zł w skali miesiąca to ok. 1,2 zł dziennie… Proszę cię…bilet na autobus kosztuje dużo więcej. To śmieszna kwota jak za taką pigułkę wiedzy!

Jednak możesz mieć najlepszy system, który będzie bezużyteczny, jeśli nie będziesz go systematycznie używał. Dlatego pamiętaj, żeby wdrożyć tę wiedzę w życie i pochwalić się efektami

Dobra! Przekonałeś mnie!

Pozdrawiam, wierzę, że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję – życzę ci sukcesów i powodzenia! 

– Norbert Paradowski

PS: Jeszcze czytasz? Po pierwsze, dziękuje za uwagę i poświęcony czas, niewiele osób dociera, aż do końca oferty. Teraz jest doskonały moment na decyzję, ten e-book kosztuje tyle, co dobra pizza (bez dodatkowych przystawek i napojów;P), więc skorzystaj z tego, że chlapnąłem tak niską cenę. Czytaj, wdrażaj i patrz jak lenistwo odchodzi w zapomnienie i znika za horyzontem. Za miesiąc podziękujesz sobie za tę decyzję: KLIKNIJ.