Rodzinne wyjście do kina tanim kosztem

Rodzinne wyjście do kina

Czy rodzinne wyjście do kina to duży wydatek? Niestety tak. Do wysokich cen biletów (około 20 zł na seans 2D) trzeba jeszcze doliczyć jedzenie. Dla młodych widzów, niemal taką samą atrakcją jak film czy bajka jest zakup napoju w kubeczku z bohaterem. Czy da się ograniczyć wydatek i pójść do kina „po kosztach”? Tak, trzeba tylko wiedzieć jak i gdzie. Poniżej wyjaśniam, jak kupić tańsze bilety do kina.

Karta Dużej Rodziny obowiązuje w każdym kinie

Pierwsza z możliwości jest skorzystanie z Karty Dużej Rodziny. Jej posiadacze poza rabatami w sklepach mogą liczyć na zniżkę przy zakupie biletów do kina. W Cinema 3D wielodzietne rodziny mogą liczyć na bilety tańsze od 2 do 4 złotych. Lepsze warunki daje sieć kin Helios. Posiadacze karty mogą kupić bilety na seans 20% taniej. W promocyjnej cenie można tez zrobić zakupy: napoje z dystrybutora kosztują 30% mniej, tak samo jak popcorn.

Rodzinne wyjście do kina ze zniżką do Multikina

Mniejsze rodziny, którym stan osobowy nie pozwala na zdobycie Karty Dużej Rodziny nie stoją na straconej pozycji. Trzeba tylko wiedzieć jakie kina maja promocję na bilety. Tu zdecydowanie prym wiedzie Multikino. W ramach akcji „multiponiedziałki” można nabyć bilet na film 2D za 15 zł. Warunkiem jest polubienie fanpaga Multikina na Facebooku i otrzymanie wiadomości zwrotnej. Promocja jest odnawialna i można z niej korzystać w każdy poniedziałek. W środy w tym samym multipleksie można kupić dwa bilety w cenie jednego, o ile jest się abonentem sieci Orange. Promocyjny kod okazany przy zakupie uprawnia do skorzystania z oferty „Środy z Orange”. Czwartek z kolei jest dniem, w którym kino w kooperacji z producentem Kinder Bueno, umożliwia zakup biletu za 12 zł. Zniżkę otrzymamy pokazując 3 opakowania po Kinder Bueno lub jedno opakowanie po Kinder Bueno White. Jeśli wasze dzieci lubią słodkości to korzystając z tej opcji podarujecie dzieciom słodką przekąskę oraz bilet do kina.

W Cinema City również można oglądać filmy taniej

Tańsze bilety można kupić także w sieci Cinema City. Ten multipleks umożliwia zakup tańszych biletów w środy. Za film wyświetlany w tradycyjnym formacie zapłacimy 16 zł, a za seans 3D 19 zł. w tym ostatnim przypadku należy jeszcze doliczyć koszt wypożyczenia okularów.

Jak widać, rodzinne wyjście do kina nie musi rujnować naszego budżetu. Trzeba wiedzieć, gdzie i kiedy można kupić tańsze bilety. Podstawowa kwestia to omijać weekendowe projekcje, które są o wiele droższe niż pozostałe dni tygodnia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o