Jak zbudować żelazną samodyscyplinę w sporcie i nie odpuszczać zaplanowanych treningów?


Jaki jest NAJWIĘKSZY BŁĄD?

  • Nie chodzi o brak MOTYWACJI.
  • Nie chodzi o brak SILNEJ WOLI.
  • Nie chodzi o SŁABY CHARAKTER.

To wszystko są ogólniki, które niewiele mówią.

Jeśli wielokrotnie próbowałeś ćwiczyć, ale nigdy nie udało cis utrzymać satysfakcjonującej cię regularności, to prawdopodobnie oznacza, że brakuje ci tylko JEDNEJ UMIEJĘTNOŚCI.

Chodzi oczywiście o umiejętność BUDOWANIA NAWYKÓW.

Nawyk, to  taki automatyczny pilot działania, który wie, że w określone dni robisz określone rzeczy. Pomyśl o tym przez chwilę.

Nawykowo myjemy zęby, nawykowo sięgamy po telefon, przeglądamy socjal media, osoby, które ćwiczą od lat i prawie nigdy nie opuszczają treningów, mogą mówić o: chceniu, motywacji, mindsecie, ale tak naprawdę, świadomie bądź nie — zbudowali sobie określone nawyki, następnie uwarunkowali je tak mocno, że systematyczny trening jest dla nich tak naturalny jak mycie zębów.

Przy okazji, jak zauważyłeś do mycia zębów czy sprawdzenie telefonu nie potrzebujesz się motywować. Po prostu to robisz. I tak samo może być z systematycznymi ćwiczeniami.

Może będziesz miał dni, w które nie będzie ci się chciało, może będziesz zmęczony, niezmotywowany, zniechęcony, ale jeśli zastosujesz to, o czym mówię, to w minimum 90% przypadków, w których normalnie byś odpuścił — zrobisz robotę. I nauczę cię — krok po kroku — jak osiągnąć taki poziom samodyscypliny.

Co będzie zawierał kurs?

  • Ponad 30 merytorycznych lekcji wideo (zero lania wody, bo szanuje twój czas — same konkrety);
  • Zestaw gotowych zadań wdrożeniowych.
  • Zestaw gotowych Arkuszy Ćwiczeniowych do wypełnienia.

Kurs jest zaplanowany tak, by:

Poprowadzić cię za rękę od punktu A (próbuję ćwiczyć regularnie, ale zbyt często odpuszczam albo w ogóle nie mogę się za to zabrać). Do punktu B (ćwiczę regularnie i prawie nigdy nie odpuszczam treningów).

Główne założenie jest takie, że nie chodzi o to,  byś dostał informacje. Kurs jest pomyślany tak, by krok po kroku przeprowadzić cię przez proces zbudowania kuloodpornego nawyku ćwiczeń, który zostanie z tobą na dekady. Otrzymasz gotowy system, z którego sam korzystam.

Jaka jest cena i kiedy go dostanę?

Cena będzie wynosiła minimum 147zł (możliwe, że więcej).

Premiera odbędzie się najpóźniej 31 grudnia 2022.

Obecnie możesz kupić ten kurs w przedsprzedaży za 47 zł. Oczywiście, im bliżej startu, tym cena przedsprzedażowa będzie wyższa.